150 TL ve üzeri siparişlerinizde KARGO BEDAVA

Hakkımızda

1990 yılının ilk çeyreğinde başlayarak kesici takım sektöründe  "En Yeni En Doğru” çözümler sunarak, sektöründe öncü firma olmayı hedeflemiş bir geleneğin temsilcisi olarak siz müşteriler den aldığımız destek ve güçle varlığımızı sürdürmeye devam ediyoruz. Teknolojik yenileşme ve gelişmeleri takip ederek, değerli müşterilerine dünya standartlarında hizmetler sunmak ilkesiyle yola çıkan firmamız sektöründe iyi ve güvenilir bir yer edinmiş olmanın gururunu yaşamaktadır.

Deneyimli ekibimiz ile 7/24 destek operasyonunu sürdüren ve sürekli Ar-Ge politikası ile kendi altyapı yatırımlarını yöneten bir anlayışı egemen kılmaya çalışıyor olmaktan son derece kıvanç duymaktayız.

Günümüz,  değişen ve gelişen ticari anlayışı içerisinde, teknik satın alma anlayışının egemen olduğu ve giderek zorlu rekabet koşullarında, müşterilerimizin kaliteli takımlara uygun fiyatlarla ulaşması temel amaçlarımızdandır. 

Ürün portföyümüz kesici karbür takımlar, klavuz ve endüstriyel sarf malzeme başta olmak üzere; makine, otomotiv, kalıpçılık, havacılık, medikal ve savunma sanayi gibi benzer sektörlerde kullanılan delici, kesici ve aşındırıcı endüstriyel sarf malzemelerdir. 

Hedefimiz, güvenilir ticari bir çizgiden, kalite ve hizmetten ödün vermeden, müşteriye güven verme ve müşteri memnuniyetini ön planda tutarak, daima bir adım ileriye gitmeyi ve yeni hizmet atılımlarıyla ürün yelpazemizi geliştirmeyi amaçlamaktır.

Amacımız teknik uygulama ve danışmanlık hizmetlerimizle fark yaratmak, kaliteyi, “birim-maliyet-fiyat”  prensibi gereği uygun fiyat ile birleştiren “kesicitakimcim.com” web sitemiz ve   “KEYCUT TOOLS” tescilli markamız ile istenilen ürünleri talep edilen en kısa sürede müşterilerine sunmaktadır.

Güvenilir ve tercih edilir iyi bir çözüm ortağı olmaya devam edeceğiz!

Kesicitakimcim.com dünyasına hoş geldiniz!

© 2020 Kesici Takımcım. Tüm hakları saklıdır.

Hipotenüs Hipotenüs® Yeni Nesil E-Ticaret Sistemleri ile Hazırlanmıştır.